Tech Lists

 

Heathers

Technical Director- Jesse Holland

ATD- Katie Phillip

ATD- Matthew Segalla

Stage Manager- Emily Williams

ASM- Sam Walsh

ASM- Carlee Campuzano

ASM- Syd Romo

ASM- Vivian Cao

Set Designer- Jesse Holland

Lighting Designer- Bethany Grenier

Asst. Lights- Mikayla Gordon

Asst. Lights- Benny Shen

Sound Designer- Carly Levine

Asst. Sound- Vivian Shinder

Asst. Sound- Victoria Almada

Asst. Sound- Ruby Yang

Head Props- Valenia Bergier

Asst. Props- Arianna Andrews

Asst. Props- Madeline Maslyar

Asst. Props- Danya Trommer

Asst. Props- Malaika Moyer

Head Costumes- Mady Killay

Asst. Costumes- Sophia Brown

Asst. Costumes- Sofia Nastri

Asst. Costumes- Franco Camborda

Asst. Costumes- Flannery Abbey

Head Hair & Makeup- Shaina Horstmann

Asst. Hair & Makeup- Dylan Herina

Asst. Hair & Makeup- Hali Letlow

Asst. Hair & Makeup- Chrissy Sardano

Asst. Hair & Makeup- Fernando Martinez

Asst. Hair & Makeup- Jessie Rosso

Asst. Hair & Makeup- Sam Troll

Asst. Hair & Makeup- Cassidy Donohue

Master Painter/Head Set Dec- Helen Hawkins

Asst. Set Dec- Shayna Himelfarb

Asst. Set Dec- Meghan Conlin

Asst. Set Dec- Laura Diaz

Asst. Set Dec- Camila Basora-Oliveira

Asst. Set Dec- Darian Radzikowski

Master Carpenter- Connor Anderson

Build/Run- Jillian Jordan

Build/Run- Gabby Morales

Build/Run- Cameron MacGuire Wylie

Build/Run- Kenzie Knox

Build/Run- Sara Skelton

Build/Run- Izzy Amorim

Build/Run- Devon Mikaniewicz

Build/Run- Camantha Del Poopio

Little Shop of Horrors

Technical Director- Ruby Yang

ATD- HwaYoun Kang

Stage Manager- Julia Dayan

ASM- Grace Wise

ASM- Claire Howard

Puppeteer- Abbey McCracken

Puppet Designer- Julia Pavón

Puppet Designer- Sophia Ricciardi 

Set Designer- HwaYoun Kang

Lighting Designer- Emma Howard

Asst. Lights- Max Wasilewski

Asst. Lights- Alden Lebov

Asst. Lights- Mikayla Gordon

Sound Designer- Griffin Buch

Asst. Sound- Zoe Salvucci

Asst. Sound- Vivian Shinder

Head Props- Arianna Andrews

Asst. Props- Gaby Nitorreda

Asst. Props- Madeline Maslyar

Asst. Props- Kylie Nelson

Asst. Props- Danya Trommer

Head Costumes- Sophia Brown

Asst. Costumes- Emma Simonoff

Asst. Costumes- Sofia Nastri

Asst. Costumes- Matthew Dalton

Head Hair & Makeup- Erin Callahan

Asst. Hair & Makeup- Laura Robinson

Asst. Hair & Makeup- Franco Camborda

Asst. Hair & Makeup- Sam Troll

Master Painter/Head Set Dec- Sandy Seedhom

Asst. Set Dec- Valenia Bergier

Asst. Set Dec- Laura Diaz

Asst. Set Dec- Meghan Conlin

Asst. Set Dec- Shayna Himelfarb

Master Carpenter- Kenzie Knox

Build/Run- Mady Killay

Build/Run- Maya Mabern

Build/Run- Chugo Lindsay

Build/Run- Connor Anderson

Build/Run- Jillian Jordan

Build/Run- Sara Skelton

Build/Run- Devon Mikaniewicz

Build/Run- Camela Del Taco